
Modell LV Från Lucky Miner gruvdrift sha-256 Algoritm med en maximal hashhastighet på 3 TH/s för en strömförbrukning på 50W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Elektricitet | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Vinst | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Tillverkare | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Även känd som | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Release | May 2026 |
| Storlek | 109 x 99 x 45mm |
| Vikt | 370g |
| Bullernivå | 38db |
| Kraft | 50W |
| Gränssnitt | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |